MENU

Profesjonalny zespół

Zespół trenerów Akademii Klima-Therm tworzą profesjonaliści z talentem i pasją do wykonywanego zawodu. To doświadczeni inżynierowie produktu z wykształceniem technicznym i szeroką wiedzą praktyczną. Dzięki wysokim kompetencjom trenerskim potrafią dostosować dany program szkoleniowy do konkretnej grupy uczestników, elastycznie reagując na jej potrzeby i oczekiwania. Ponadto trenerzy Akademii Klima-Therm są dla naszych Klientów partnerem doradczym w doborze optymalnych rozwiązań, jak również chętnie wskazują na alternatywne, innowacyjne koncepcje techniczne.

MICHAŁ ZALEWSKI

Kierownik Sekcji Szkoleń

Odpowiada za projekt Akademii Klima-Therm od strony merytorycznej i organizacyjnej. Zarządza zespołem trenerów, dbając o najwyższą jakość programu szkoleniowego, w tym również stałe podnoszenie kompetencji inżynierów produktu. Z wykształcenia inżynier sanitarny oraz inżynier mechanik. W branży pracuje od początku swojej kariery zawodowej. Przez wiele lat zajmował się projektowaniem instalacji, kierował biurem projektowym i nadzorował budowy. Z Akademią związany od początku jej powstania w 2007 roku. Członek PZiTS oraz PORT PC. Prowadzi szkolenia, zajmuje się doradztwem technicznym oraz aktywnie udziela się jako ekspert w mediach branży HVACR.

BARTŁOMIEJ BRODEK

Inżynier Produktu

Dyplomowany inżynier odpowiedzialny za Akademię Klima-Therm w Katowicach. Absolwent Politechniki Częstochowskiej wydziału Infrastruktury i Środowiska o specjalnościach Inżynieria Energii oraz Biotechnologia Ścieków i Utylizacja Odpadów. Pierwsze doświadczenia zawodowe w branży HVACR zdobywał jako technik usług mobilnych w dziale serwisu klimatyzacji. Do zespołu trenerów Akademii Klima-Therm dołączył w kwietniu 2020 roku.

MAREK DACIUK

Inżynier Produktu

Trener Akademii Klima-Therm od 2010 roku. Odpowiada za działalność ośrodka szkoleniowego w Warszawie. W branży klimatyzacyjnej od początku swojej kariery zawodowej. Z firmą Klima-Therm związany jest od 2004 roku. Bogate, praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywał w działach montażu, serwisu oraz wsparcia technicznego. Absolwent Politechniki Gdańskiej, gdzie uzyskał tytuł mgr inż. na kierunku Systemy, Maszyny i Urządzenia Energetyczne.

TOMASZ LABUDA

Inżynier Produktu

Wieloletni Inżynier Produktu odpowiedzialny za Akademię Klima-Therm w Gdańsku. Z branżą klimatyzacyjną związany od ponad 20 lat W swojej karierze zawodowej zdobywał doświadczenie w wielu obszarach na styku techniki i sprzedaży. Pracował na stanowiskach związanych z serwisem, montażem oraz dostawą urządzeń i systemów klimatyzacji komfortu, chłodzenia i osuszania. Od 2013 roku zajmuje się doradztwem technicznym i szkoleniami.

ROBERT OBRĘBSKI

Manager Produktu

Manager Produktu specjalizujący się w systemach wody lodowej, odpowiedzialny za linię produktów Clint oraz Montair. Z Akademią w roli trenera związany od 2007 roku – od momentu rozpoczęcia działalności pierwszego ośrodka szkoleniowego Klima-Therm w Gdańsku. W dziale technicznym firmy Klima-Therm pracuje od 2003 roku. Jest dyplomowanym inżynierem, ukończył Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.