MENU

Budowlanych 48,
80-298 Gdańsk

Telefon kontaktowy 58 768 03 33

Chorzowska 108, budynek B
40-101 Katowice

Telefon kontaktowy 32 209 49 26

Ostrobramska 101A,
04-041 Warszawa

Telefon kontaktowy 22 517 36 00

E-mail address akademia@klima-therm.com

Formularz kontaktowy

Podaj swoje imię i nazwisko
Na ten e-mail otrzymasz odpowiedź od przedstawiciela Akademii
Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą
Lokalizacja, pozwoli wybrać dla Ciebie opiekuna
Podaj temat wiadomości
Wybierz kategorię
Jak możemy Ci pomóc?
Wybierz załączniki do wysłania

Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem/-am się treścią „Klauzuli informacyjnej” zawierającej zasady i cele przetwarzania zawartych w formularzu danych przez firmę Klima-Therm Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Klima-Therm Sp. z o.o.

(*) pole obowiązkowe

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Klima-Therm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (04-041), ul. Ostrobramska 101A. Pani/Pana dane osobowe podane w Formularzu kontaktowym przetwarzane będą w celu przesłania zamówionych informacji dotyczących oferty szkoleniowej, doradztwa techniczno-produktowego lub współpracy w ramach projektu „Akademia Klima-Therm” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia informacji techniczno-produktowej bądź przedstawienia oferty szkoleniowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pani/Pan w naszej „Polityce prywatności” oraz w dokumencie „Ochrona danych osobowych”.